Наші партнери:

УКРАЇНСЬКИЙ КРЕДИТНО-
БАНКІВСЬКИЙ СОЮЗ
 НОВИНИ
 
2010-07-19 ВАСУ ПІДТВЕРДИВ ПРАВОМІРНІСТЬ ЗБІЛЬШЕННЯ ВИТРАТ ПРИ ЗВЕРНЕННІ ДО ТРЕТЕЙСЬКОГО СУДУ
  ВАСУ підтвердив правомірність збільшення витрат при зверненні до ТРЕТЕЙСЬКОГО СУДУ Відповідаючи на звернення судів апеляційної інстанції щодо права на збільшення валових витрат платника податку у зв'язку зі зверненням до третейського суду Вищий адміністративний суд України листом від 15.06.2010р. № 888/11/13-10 роз'яснив наступне.
2010-04-29 Розвиток третейського судочинства

    Важливою віхою у розвитку правової системи нашої держави стало прийняття Закону України „Про третейські суди", що в свою чергу започаткувало новий етап у створенні дієвих юридичних механізмів реального захисту прав громадян і юридичних осіб в Україні. Протягом останніх двох років в Україні поряд з господарськими, адміністративними судами та судами загальної юрисдикції почали активно створюватися та працювати третейські суди.


2010-04-29 Банки обирають третейський суд

  

   На сучасному етапі розвитку України найбільш оперативний та ефективний механізм розв‘язання спірних питань пропонує третейське судочинство. За статистикою кожен десятий банк для вирішення правових колізій звертається не у господарський, а у третейський суд. Це пояснюється значними перевагами останнього.


1 | 2 | Всі новини